זוגות יושבים ומשוחחים
אווטר
"לעורר השראה במשהו פירושו לעורר בו את נקודת המבט שמה שנראה בלתי אפשרי ניתן למעשה לביצוע."
(הארי פאלמר, אווטר)

אווטר

אווטר הוא קורס המקנה כלים פרקטיים לניהול החיים.

המציאות של היום מעמידה את ההורים בפני אתגרים ולחצים בעבודה, בהתנהלות הכלכלית ובהתנהלות היום יומית, שמקשים את התקשורת עם הילדים ואת היכולת שלהם למצוא זמן ופנאי ריגשי להיות הורים. הם נתונים בלחצים רבים וקונפליקטים, שמקשים עליהם את היכולת ליצור חזון הורי, להקנות ערכים, הרגלים וכלים לחיים. הורים רבים לא מצליחים למצוא זמן איכות להיות עם הילדים ובכלל להיות הורים.

בקורס ניתנים כלים להתפתחות אישית , באמצעות פיתוח המודעות והיכולת לניהול התודעה.
אווטר לוקח אותנו למסע הכרות עם עצמנו ועם האמונות שלנו אל הבנה כיצד הן אלו היוצרות את המציאות בה אנו חיים. אנו לומדים לזהות את האמונות שמעצימות אותנו- ולחזקן, את האמונות שמכשילות אותנו- ולבטלן.

מקורה של המילה אווטר

מקורה של המילה אווטר הוא בסנסקריט, הודית עתיקה, והיא מדברת על יישות שעשתה את כל דרך ההתפתחות עד שהיגיעה להארה, ובחרה לבוא לעולם שלנו בדמות אדם ולסייע גם לנו בהתפתחות האישית שלנו. קורס האווטר נוצר ע"י הארי פאלמר ב-1987 בארה"ב. הוא חולש על עשרות מדינות בעולם, כשהמנהלה היא בפלורידה.

הדרך שלי לאווטר.

במשך שנים חיפשתי תשובות לשאלות שהיו על דברים שמעבר למצוי, לפיזי, לברור …
קראתי ספרים בנושא מודעות ורוח, פגשתי מורים רוחניים, התנסיתי בקורסים וסדנאות בארה"ב ובארץ, עד שנת 2000 אז הכרתי את קורס האווטר, בהמלצת נוגה לורד, מורה רוחנית איתה עבדתי מספר שנים.
עשיתי את הקורס בן 9 הימים עם אולגה אלרואי, ז"ל, בביתה. היא הייתה המאסטרית שלי.
בתום הקורס הרגשתי שהגעתי הביתה. זה ענה לי על כל מה שהייתי צריכה.
זה היה מסע פנימי עמוק ומרוכז אל עצמי ,שהבהיר לי איך אני פועלת, איך אני יוצרת את המציאות של עצמי. איך לחזק את הרצוי ולשנות את המצוי המכשיל. איך ליצור שקט בתוך עצמי. הכלים לניהול החיים ביום יום,הפשטות, החיבור לעצמי, חיזוק הביטחון, הראיה של אפשרויות האחרות ,עשו לי מהפך פנימי כה מעצים, כה חוויתי, שהחלטתי שאת הטוב הזה אני רוצה להנחיל לכמה שיותר אנשים והלכתי הלאה במשעול האווטר, להיות מאסטר מלמד של החומר והדרך המעצימים האלה.

סדנת "התחדשות"

סדנה בת יומיים המהווה בסיס וחלק ראשון בקורס האווטר.
הסדנה מאפשרת להבין, כיצד האמונות האישיות שנצברו אצל כל אדם לגבי המציאות כפי שהוא רואה ומבין אותה הן למעשה אלו היוצרות את המציאות שלו.
התהליך נעשה באמצעות 30 תרגילים רבי עוצמה היוצרים תובנות פורצות דרך בחיים.
התרגילים מטפלים במיקוד תשומת- לב, הגברת הריכוז והזיכרון, חיזוק כוח הרצון, הפגת עייפות, רגיעה, התחברות אל השקט הפנימי שבו שוכנת העוצמה האמיתית שלנו.

קורס אווטר- מודעות והעצמה אישית

קורס האווטר לוקח אותנו למסע הכרות עם עצמנו.
זהו קורס חוויתי, עוצמתי המקנה למשתתפיו כלי אימון חכמים, פשוטים וישימים לחיי היום יום המואצים שלהם.
המשתתפים בקורס מתחברים לניסיון החיים האישי שלהם ודרכו לומדים לזהות את האמונות האישיות שמאפשרות להם להעצים ולחזק את עצמם ולבטל את האמונות שמכשילות ומעכבות את ההתפתחות האישית והגשמת החלומות והיעדים שהציבו לעצמם.

במהלך הקורס מקבלים המשתתפים כלים כיצד לבטל את האמונות שמכשילות ומעכבות אותם בחיים. משתתפי הקורס, לומדים לצאת מדפוסי החשיבה השלילית ש"תקעו" אותם בעבר, וליצור מתוך מודעות ובחירה, את המציאות החדשה שהם רוצים לחוות ולחיות בה.

הקורס הוא בן 9 ימים.
כל משתתף יכול לחזור על הקורס ללא הגבלה ובכל מקום בעולם מבלי לשלם עליו שוב.

״אל תניחו  למי שאתם להפריע למי שאתם יכולים להיות".

קורס המאסטרים

בעוד קורס האווטר לוקח אותנו למסע הכרות עם עצמנו. הקורס הבא, קורס המאסטרים ,מטפל ביחס שביני ובין האחר, ומאפשר למעוניינים לקבל הכשרה להדריך את הקורס כמאסטר אווטר.

קורס האשפים

הקורס הבא-קורס האשפים, מטפל בקשר שביני ובין החברה, הקולקטיב.

חזונו של הארי פאלמר הוא-ליצור חברה פלאנטרית נאורה.

לפרטים ולתאום מועד הרצאה או סדנה מוזמנים לדבר איתי

אשמח לענות על כל שאלה ולתאם איתכם מועד במקום ובזמן שנוח לכם.

שרי זומר - יד ביד - אימון ילדים ונוער | 054-4633715

לקוחות מספרים

עברתי עם שרי את סדנאת ההתחדשות המדהימה של אווטר. שרי עזרה לי בכל רגע בסדנא, הכילה אותי ונתנה לי מענה לכל דבר שהייתי צריך. באתי לסדנא במטרה להשתחרר ממחסום שהפריע לי להתמיד בזוגיות ובעזרת אחד התהליכים מצאנו את המאורע שגרם לזה והשתחררתי מזה, תחושת אושר הציפה את ליבי. יומיים לאחר הסדנא הכרתי מישהי מהממת ואני במערכת יחסים איתה! תודה ענקית שרי כולך מלאה אור ואהבה!!!
איציק אלון מאמן כושר
בהמלצת שרי ניגשתי "לסדנת ההתחדשות" למדתי דברים חדשים על עצמי, איך ניתן לשחרר תקיעות ומה הדרך הנכונה ע"פ האווטר לצפות על החיים. מומלץ בחום
רונן יסף
שרי יקירתי הגעתי ולא ידעתי למה לצפות. מצאתי לב גדול מלא נתינה. הצלחת להגיע לתוכי ולתת לי הסתכלות שונה,חיובית וללמוד למצוא בעצמי את מה שחיפשתי תודה ענקית
רחל גולדנברג אנרגיה בשקית
הייתי יחד עם ביתי הבכורה בסדנת טעימה של "אווטר" זו לא היתה טעימה אלא ארוחה שלמה של הקשבה ואמפטיה. שרי במהלך 4 שעות הסבירה לנו בנעימות ורוגע מהו אווטאר וכמה אנחנו כבני אדם מתנהלים עם מכלול אמונות ש"תוקעות ותקועות" אצלנו עמוק, עמוק ובאמצעות טיפול מאוד קצר מביאים את האמונה התוקעת למודעות והדרך להוציאה החוצה קצרה... ומקלה. גם ביתי וגם אני יצאנו עם הרגשה של נינוחות והקלה וחיוך מרוח על פנינו. ההרגשה הנפלאה הזאת ליוותה אותנו במהלך כל השבוע. והכי נפלא היה לשמוע את ביתי אומרת - "אמא אני מרגישה ממש מאושרת". אז, שרי כל מה שנותר זה לומר לך תודה, על ההקשבה והסבלנות. אמליץ בחום!
רינת דבי משה דבי גרף-דף
חוות דעת על סדנאת 'התחדשות' - אווטר. קורס מדהים ששרי העבירה לי, בתור מאסטרית אישית מקסימה בסדנא, היא גרמה לי להגיע לתובנות ממשיות שיעשו לי את החיים הרבה יותר מעניינים, טובים, איכותיים ויתנו לי כלים להנות עוד יותר מהחיים היומיומיים. ביחוד שרי גרמה לי להגיע לתובנה ששינתה לי צורת התנהגות בסיסית שניסיתי להפטר ממנה לאורך שנים ולא הצלחתי. תודה שרי- הייתה סדנא מדהימה!
יעל טל
הייתה לי חוויה מרגשת עם שרי, במפגש אווטאר. שרי היא אשת מקצוע יוצאת דופן: חכמה, מדוייקת, אוהבת, ממוקדת בתהליך תוך רגישות גבוהה מאוד ויכולת מופלאה של יצירת מרחב אין סופי וניקיון אישי. לא חשוב כמה כבר התפתחתם בידע ומודעות אישית - עם שרי תעלו מדרגה נוספת. אסור לפספס!!! תודה שרי על הנתינה הגדולה. באהבה,
מורה לפלדנקרייז, מעיין הבריאות עירית מימון
הגעתי לשרי מאחר וסיקרן אותי מה זה אווטר, במיפגש טעימת אווטר, אכן טעמתי ובגדול, היגעו תובנות חזקות, ולאחר הטעימה עשיתי את סדנאת התחדשות בשישי שבת איתה, שרי מקסימה אמיתית. היא עזרה לי מאוד בתהליך ברוך ובנקשות מצד שני. מאוד טוב היה לעשות עבודה איתה, יש בה יכולת הכלה בלתי נדלה, היא ממש טובה במה שהיא עוסקת. האסימונים עדיין יורדים, ושרי משמשת לי מקום טוב להיות בו. תודה לך שרי על מיפגש מעצים, תומך, עם המון אהבה.
עדה בני מאמנת נשים באמצע החיים
געתי לשרי למספר מפגשים עם דילמה שהייתה לי. שרי בסבלנות ונחישות בעזרת מספר שאלות, הצליחה לדלות ממני אמונות מגבילות שהיו לי לגבי הנושא. בתהליך יפיפה,עזרה לי שרי להפוך את האמונות המגבילות לאמונות מעצימות. כאשר ניגשתי בפועל להתמודד עם הבעיה גיליתי שהגישה שלי השתנתה בעקבות התהליך שעברתי, והבעיה כבר לא הפריעה לי. אני ממליץ לכל אחד שיש לו דילמה ולא יודע אך לפתור אותה להגיע לשרי. שרי היא אישה מדהימה עם לב ענק. היא לא רק מטפלת בבני נוער והורים היא יכולה לעזור לכל אחד. תודה שרי על העזרה הענקית שנתת לי
רונן לוין
בפגישה מעוררת ההשראה עם שרי זומר נחשפתי לשיטת האימון "אוואטר" שבהדרכתה ובקולה של שרי זומר משרה שלווה, רגיעה ומאפשרת שקט למחשבה עמוקה והתכווננות למטרות. שרי היא מאמנת מנוסה מאוד, בוטחת ומרגיעה. ממליצה להתנסות בשיטה זו אצל שרי זומר
לאה אורבך-פרונט "מעברים"
הגעתי לשרי עם התלבטות חשובה והיא פשוט הראתה לי את הדרך למטרה שלי על ידי הסרת כל המחסומים הרגשיים והתחושות השליליות שהיו לי, בסוף הטיפול קיבלתי תרגילים מצוינים ושימושיים ליום יום. למי שעדיין לא הגיע\ה לשרי לטיפול אני ממליץ בחום לפנות אליה ולא משנה אם מדובר במבוגר או ילד, יש לה את הניסיון העשיר והמון ידע איך לסייע. שרי- יישר כח!!! ותודה ענקית את אחת ויחידה :)
שי קוגמן עיסוי רפואי אנרגטי
שרי, תודה על הטיפול והתובנות שבאו בעקבות התהליך שהעברת אותי. עזרת לי מאוד להתמקד ולהבהיר לעצמי דברים בעזרת הכלים הייחודיים שלימדת אותי . בזכותך אני משתמש לעצמי וללקוחותיי, בכלים שהם עוצמתיים ויישומיים. הטיפול אתך היה מאוד נעים ואפשר לי להיפתח ולחוות באותנטיות ובזרימה את עצמי ולשחרר תקיעויות ומחסומים. השילוב של הידע, המקצועיות והניסיון הרב שלך יחד עם האישיות המכילה והנעימה שלך אפשרו לי להרגיש נינוח ובטוח ולהגיע לתוצאות מצוינות כבר מהפגישה הראשונה. הרגשתי שאת מרגישה אותי וידעת בגמישות מקצועית לכוון ולאפס אותי לתוצאות הרצויות. תודה רבה.
קובי אלטמן מאבחן ומטפל אנרגטי
הגעתי לשרי ליעוץ בנושא מורכב . עברתי פגישה חוויתיית ממוקדת דרך השיטה היחודית ששרי מעבירה ומהידע ונסיון עתיר השנים שלה בתחום, באהבה ונתינה ענקית, הדברים נעשו פשוטים וקלים באנרגיה של הנעה לפעולה. אחרי הפגישה הרגשתי הקלה, סדר ודיוק בפרטים שאני עומד לבצע. אני ממליץ בחום להגיע
רמי יצקן היליניג תודעה ומודעות
שרי זומר- מלכה בתקשורת בין אישית!! במסגרת גיבוש קבוצתי לנבחרת המנצחת, שרי זומר העבירה לנו תרגיל רב עוצמה של שינוי תודעה וקבלת השוני אהבה סליחה וחמלה לאדם אחר. תרגיל אפקטיבי במיוחד אם הוא נעשה בהתכוונות למישהו שיש לנו קונפליקט או בעיה איתו אך צריך את שיתוף הפעולה שלו. ניסיתי את התרגיל מול בני משפחה והתוצאות פשוט מדהימות!! שרי היא אשפית בשינוי תודעה החל מהרובד התת מודע ועד למודע. השיטות שלה ואפקטיביות במיידי. היא קוסמת ביצירת תקשורת בין אישית לתוצאה חיובית ולשיתוף פעולה!! תודה לך שרי!!
ריבקי גורביץ
המון תודה לך שרי היקרה על חוויה מופלאה שזכיתי להיות חלק ממנה, בסדנא קבוצתית שהעברת בה פעילות של התבוננות והעצמה. ניחנת בכושר הבחנה מדוייק, תבונה ורגישות מופלאה. האנרגיות שלך ממלאות וכל עצה מפיך שווה זהב. ממליצה בחום על הסדנא, שתורמת מאוד לרגיעה והתמלאות באנרגיה מחודשת, וגם מעוררת מחשבה לאחר מכן, תודה ענקית וחיבוק גדול ממני.
איה בן פורת