ילד צוחק מחבק ילדה צוחקת
אימון ילדים ונוער
"הבטח לי שתזכור תמיד: אתה אמיץ יותר ממה שאתה מאמין, חזק יותר מאיך שאתה נראה, וחכם יותר מכפי שאתה חושב"
(אמר פו הדוב)

אימון ילדים ונוער

ילדים – העתיד שלנו

עד כמה הם מושפעים מהסביבה בה הם נמצאים?

עד כמה קריטי שנדע לעזור להם ועד כמה הדרך שבה נעזור להם תשפיע עליהם בעתיד?
עד כמה אנחנו ההורים חולמים שיידעו לממש את הפוטנציאל שלהם?

בהיותי אמא, סבתא, מאמנת ילדים ונוער וכמי שעבדה שנים רבות במסגרות החינוך השונות, אני מאמינה בכל ליבי שכל ילד הוא עולם ומלואו, הוא פוטנציאל שלם ויש בו את היכולת והכוח לממש את עצמו.

אימון אינטגרטיבי

את האימון אני עושה באמצעות השיטה האינטגרטיבית, השיטה מטפלת בכל רבדי התודעה ועונה על הצרכים השונים של הילד. שיטה זו מאמינה כי בכל ילד טמונות כל היכולות והוא רק צריך להיות מודע להן כדי להתחבר אליהן ולהגשימן.

על פי השיטה האינטגרטיבית אנו יוצרים את המציאות שלנו ובידנו הבחירה והחופש לשנות את המצוי וליצור את הרצוי. אימון אינטגרטיבי מטפל בכל תחומי הקושי: ריגשי, שכלי, לימודי, מלולי, תדמיתי… האימון משלב בתהליך גם הדרכת הורים ומתן כלים לתקשורת מחברת ומעצימה בתוך המשפחה.

כבר במפגש האימון הראשון, הילד מתחבר למודעות שה"מופע" איתו הוא מגיע אלי הוא תוצאה של סך האמונות שלו, שיצר וקלט במשך השנים מהבית, מהסביבה, מביה"ס, וכיוון שהוא יצר את ה"מופע" הזה בכוחו לשנותו  ל"מופע" הרצוי של עצמו.

הילד מבין שהוא הוא האחראי לחייו! הוא מגדיר את הקשיים איתם הוא רוצה להתמודד ובוחר את המטרות אותן הוא רוצה להשיג.

באמצעות תהליך קצר ועוצמתי  של 10-15 פגישות, הוא גם יכול להגשימן!
בתהליך האימון הילדים לומדים להכיר את האיכויות והחוזקות שלהם, הם מקבלים כלים להתמודד עם קשייםֿ ומצבים יומיומיים בבית, בחברה ובמערכת החינוך. התהליך מקנה לילדים כלים המאפשרים להם להתפתח ולעצב לעצמם חיים בוגרים טובים, איכותיים ובטוחים. אני מביאה לתהליך כלים וניסיון רב שצברתי במשך למעלה  מ-30 שנה. זה המקצוע שבחרתי בו בחיים ובו פעלתי, הקדשתי, למדתי במרץ רב על מנת לתת לילדים שעברו דרכי כלים לחיים.

אשמח לטפל ולסייע:

לילדים מגיל חמש ומעלה, החווים תסכול או קושי בכל תחום של החיים, קשיים חברתיים, רגשיים, לימודיים.. ילד שיש לו דימוי עצמי נמוך, חוסר ביטחון, בעיות קשב וריכוז, כזה שלא נח לרגע, לא מרוכז, לא רגוע, רב עם האחים בבית ומתפרץ בזעם, ילדה שיושבת לבד בבית עצובה כי אין לה חברים, לא רוצה ללכת לביה"ס ולחוגים, כי היא פוחדת, מציקים לה…

אשמח לסייע להורים שחווים קושי ובלבול בתפקידם כהורים. הורים שקשה להם עם הקניית גבולות לילדים, בתקשורת איתם ובניהול הבית. הורים אשר רוצים לשנות את התקשורת עם הילדים ומוכנים להשקיע ולהאמין שאפשר אחרת.

אני מזמינה אתכם לתהליך בסופו הילדים יקבלו תחושת ביטחון ויכולת לנהל את חייהם בשמחה ואתם, ההורים, תשיגו תקשורת טובה, הורות מעצימה והרמוניה במשפחה.

שרי זומר - יד ביד - אימון ילדים ונוער | 054-4633715

לקוחות מספרים

שרי יקרה אימצנו אותך כל כך יקרה לליבנו איך שאת תומכת בבתי אני כל כך שמחה שאת לצידי את אלופת העולם מחזקת מעצימה את ראויה לכל המילים הטובות והחמות אוהבים אותך תמיד:)
אתי יאיר
תודה לך שרי 🙏 על שהצלחת לעשות מה שלא מעט מטפלים בתחומים שונים לא הצליחו לעשות... לגעת בשורש העניין ולטפל הצורה יצירתית חוויתית .. אני מודה לך מקרב לב על ההקשבה ההכלה והסבלנות שהקדשת לבננו ולא מעט לנו ההורים ... תודה על שיתוף הפעולה הכוונה והעצות שתמיד עמדו לרשותנו . התחלנו את השנה ברגל ימין ושליו שלנו על הגל הוא מזכיר ומנגן את האימרות שלמד ממך... ושוב תודה לך שרי על תהליך לא פשוט בזמן קצר שהניב פירות ועל ליווי גם שכבר נגמר... תודה מעומק הלב.
מלי גיטל ושליו
בתחילת התהליך איתך, שרי, הרגשתי מוזר ולא הבנתי איך התרגילים ישפיעו עלי וישנו את הגישה שלי, ולאחר שנפתחתי ונכנסתי לזה הבנתי והרגשתי כמה חוזק ועוצמה יש לכל התרגילים האלו. הם שינו את הגישה שלי לגישה חיובית יותר, בוגרת יותר מתונה ונבונה
נערה מתבגרת כותבת בסוף התהליך
אני מרגישה שהפכתי להיות אדם רגוע יותר שלוקח יותר בפרופורציות דברים ואירועים., למדתי להסתכל על הצד השני בסיפור ולנסות ולהבין את האחר ולקחת אחריות אך ורק על עצמי.. מטרתי בתחילת התהליך הייתה להיות בטוחה יותר עם עצמי ועם אנשים אחרים, להיות רגועה יותר ופחות עצבנית.. התהליך הביא אותי למצב שאני שלמה עם עצמי, מתונה ורגועה יותר. תודה לך שרי על שלושה חודשים מקסימים ומרתקים שכל פעם למדתי משהו חדש ששינה את עולמי, ואעביר את זה הלאה. תודה שהיית שם בשבילי ועל שתמכת בי ועזרת לי. באהבה.
רוני
שרי המון תודות הטיפול הריגשי לשתי בנותי בנות ה 5 מסור, מיקצועי ואחראי ולאחר תקופה קצרה כבר מראה תוצאות!!!
שיר נדלר בן דוד
מאז שהתחלתי באימון התחלתי להשתפר בלימודים ובהכל, כלומר בהתנהגות, בהקשבה ובלמידה. את רוב המטרות השגתי כי אני יותר מאורגנת, יותר אחראית ופחות דחיינית. היה לי נעים להיות איתך, חלק מהמשחקים מאוד אהבתי ואני אצא מהאימון עם ידיים מלאות לכל החיים. אשמח לעשות את התהליך הזה שוב. תודה רבה שרי
זהר, בת 9 בתום תהליך האימון
בתחילת האימון בתי התקשתה מאוד לארגן את עצמה הן מבחינת הציוד לבית הספר, שמירה על חפציה ונטתה לדחות כל משימה עליה לבצע. כבר לאחר מספר מפגשים ניכר שיפור ביכולת ההתארגנות שלה בכיתה ובבית ואף קיבלנו משוב חיובי ממחנכת הכיתה. ניכר שיפור גם בנושא הדחיינות. כמו כן, מבחינה פיזית היתה לה נטייה ל"קפצנות" ולהרס לא מודע לחפצים שאוחזת ביד. אני רואה שהיא יותר שולטת בתנועותיה ומסוגלת לאסוף את עצמה. קושי נוסף שעלה במהלך האימון היו התפרצויות זעם וכעס עלינו, בנושאים שמבחינתנו לא היה ברור כלל מדוע צועקת ומתפרצת. בעקבות האימון היא גילתה יותר מודעות לנושא ולמדה לנתב את הכעס לדרכים יותר מקובלות. שרי היתה קשובה לבתי ולצרכיה וגם ידעה על מה להתעקש ובמה להרפות. אני בהחלט ממליצה על אימון מסוג זה והתוצאות ניכרות בשטח! תודה על הכל.
גל אסף